Arichiwum Styczeń 2017

Terapia autyzmu przez zabawę
Zabawa jest niezbędnym elementem rozwoju każdego dziecka. To właśnie przez zabawę poznaje ono świat, uczy się jego fizycznych właściwości i jak się w nim poruszać. Poprzez zabawę uczy się również umiejętności społecznych. Gdy dziecko zaprasza innych do swojej zabawy, tworzy możliwość poznania zasad rządzących interakcjami społecznymi.
Kasia- mama Olka
Cześć, jestem mamą Olka. W wersji oryginalnej było „Bolka”, a całość dotyczyła nauki sikania do nocnika. Jest to nadal jedna z ulubionych książeczek Olusia, choć przeznaczona jest dla dzieci jakieś 3 lata młodszych… Skoro o dzieciach będzie mowa, prezentacja z literatury dla bobasów jest jednak jak najbardziej na miejscu.
Cześć!
"Historia ewolucji pizzy" to agajowy blog prowadzony przez zaprzyjaźnionych Rodziców, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.To miejsce wymiany poglądów, rozmów i wsparcia dla osób które są zainteresowane tematem. Na blogu będą pojawiać się posty dotyczące leczenia biomedycznego, pyszne sprawdzone przepisy, a także ciekawe artykuły terapeutów pracujących w "Agaji". Mamy nadzieję, że będziecie tutaj z nami!