Cześć!

"Historia ewolucji pizzy" to agajowy blog prowadzony przez zaprzyjaźnionych Rodziców, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.To miejsce wymiany poglądów, rozmów i wsparcia dla osób które są zainteresowane tematem. 
Na blogu będą pojawiać się posty dotyczące leczenia biomedycznego, pyszne sprawdzone przepisy, a także ciekawe artykuły terapeutów pracujących w "Agaji". Mamy nadzieję, że będziecie tutaj z nami!

 

"Celem bloga jest podzielenie się doświadczeniami z leczeniem biomedycznym, które mogą pomóc Wam w znalezieniu optymalnej terapii dla Waszego dziecka. Dzielenie się informacjami i doświadczeniami jest bardzo ważne, gdyż do prawdziwej wiedzy w tym temacie nie jest łatwo dotrzeć. Wiedza, którą musimy zdobywać sami, jest niezbędna. Wdrożenie leczenia wymaga także pewnej odwagi, ale również uważności – gdyż musimy potrafić ocenić, kiedy dzieje się coś złego i należy zmienić kierunek działania. Dodatkowo trzeba liczyć się z tym, że na tej drodze nikt nie poprowadzi Was za rękę. Żeby zupełnie się nie zgubić, potrzebny jest azymut – coś, co pomoże nam znaleźć wyjście nawet wtedy, gdy wydaje się, że próbowaliśmy już wszystkiego. Na przykład możliwość odniesienia się do doświadczeń innych rodziców. Jak tylko będę mogła, postaram się tym doświadczeniem podzielić – pomiędzy pełnoetatową pracą, staniem w kuchni i zdobywaniem owej cennej wiedzy. Powodzenia!" Kasia