Ania- dietetyk

"Jako dietetyk, od kilku lat uczę swoich pacjentów, jak wprowadzać w życie zdrowe nawyki żywieniowe. Wiem, że zdrowa dieta „działa”. Jest jednym z najlepszych sposobów na zachowanie zdrowia, bo pozwala na uniknięcie wielu chorób oraz życie w optymalnej formie. Żywność jest też niedocenianym lekarstwem w wielu dolegliwościach i schorzeniach. 

Od dziecka interesuję się tematem zdrowego odżywiania i wpływu pożywienia na stan zdrowia. 
W 2014 roku ukończyłam Technologię Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, realizując specjalizację Żywienie Człowieka z Dietetyką.

Postanowiłam wówczas, że będę swoją wiedzę przekazywać innym, by pomóc im wrócić do zdrowia i służyć swoją pomocą w wyborze odpowiedniej diety.

Już jako absolwentka zaczęłam pracować w zawodzie dietetyka, zdobywając cenne doświadczenie. Pracowałam w gabinecie dietetycznym w Tarnowie oraz w placówce medyczne w Krakowie.

W 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, na kierunku Żywienie w zdrowiu i chorobie. Nieustannie aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach żywieniowych i szkoleniach tematycznych.

Dietetyka jest bowiem bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną nauki, a ja chcę moim pacjentom rekomendować tylko najlepsze rozwiązania."

Pani Ania jest z nami w poradni, prowadzi szkolenia, pomaga Agajowym Rodzicom i od dzis będzie z nami również tutaj- na blogu. Mamy nadzieję, że jej cenne rady będą dla Was miłą lekturą smiley