Turnus terapeutyczny

Agaja zaprasza na terapeutyczny turnus dla wszystkich dzieci z zaburzeniami rozwoju (trudności w uczeniu się, zaburzenia procesów integracji sensorycznej, zespół Aspergera, autyzm, afazja, porażenie mózgowe, zespoły genetyczne, zaburzenia łaknienia, ssania u niemowląt, niemowlęta z nieharmonijnym rozwojem, z problemami nietolerancji pokarmowej, niezintegrowanymi odruchami)

  •  

  • Turnus to 6 dni (poniedziałek-sobota), w czasie których doświadczeni, certyfikowani terapeuci prowadzą indywidualne zajęcia terapeutyczne z dziećmi. Dzięki tak zintensyfikowanej terapii można osiągnąć bardzo pozytywne efekty.

 

Program terapeutyczny jest dobierany dla każdego dziecka indywidualnie, stosownie do jego możliwości i potrzeb. Podstawą doboru programu jest diagnoza postawiona przez specjalistów Agai. Dlatego jeśli Państwa dziecko nie uczęszcza do naszego gabinetu przed turnusem konieczna jest diagnoza. Jest ona bezpłatna. Prosimy o umówienie się telefoniczne na termin (tel. 692 791 770)

Metody terapeutyczne dostępne w Agai to  miedzy innymi: fizjoterapia,neurologopedia, integracja sensoryczna, rehabilitacja TheraTogsem, terapia odruchów, dogoterapia połączona z terapią grupową prowadzoną przez psychologa-psychoterapeutę i pedagoga dogoterapeutę, Grow Through Play, i inne (wykaz wszystkich stosowanych przez nas metod terapii

  • Gdzie? Gabinet Agaja przy ul. Jerzmanowskiego 37.

  • Kiedy? W lipcu i sierpniu. Istnieje również możliwość zorganozwania turnusu poza okresem wakacyjnym.

Turnusy rozpoczynają się w każdy poniedziałek i trwają do soboty.

  • Koszt: 2500 zł za tygodniowy turnus (4 godziny zajęć dziennie, 6 dni w tygodniu)

Informacje i zapisy: Tel. 692 791 770, gabinet@agaja.pl, www.agaja.pl

Uwaga! Jesteśmy również w stanie dostosować terminy oraz godziny turnusów do indywidualnych potrzeb rodziców lub dzieci (np. uwzględniając godziny snu niemowlaków).